tel.: (41) 240 68 19, kom.: 888 9999 08
 kontakt@kredytyubezpieczenia.com
 kredyty_ubezpieczenia
  • Kreydy i Ubezpieczenia w Skarysku-Kamiennej
  • Kreydy i Ubezpieczenia w Skarysku-Kamiennej
  • Kreydy i Ubezpieczenia w Skarysku-Kamiennej

Ubezpieczenie zdrowotne

Biuro ubezpieczeń w Skarżysku-Kamiennej

Ubezpieczenie zdrowotne daje możliwość ubezpieczenia swojego życia na wysokie sumy, oraz zabezpieczenia w razie choroby. Ubezpieczenie zdrowotne ma za zadanie również zapewnić ubezpieczonemu szybki, nielimitowany i nieograniczony dostęp do lekarzy specjalistów, oraz badań diagnostycznych w sieci prywatnych placówek medycznych. Dzięki temu ubezpieczeniu oszczędzasz swój cenny czas, na konsultacje umawiasz się telefonicznie, gdzie otrzymujesz precyzyjną informację o terminie i godzinie wizyty.
Zapraszamy do naszego biura, gdzie spośród wszystkich dostępnych ofert różnych ubezpieczycieli doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie. Uwzgędniamy każde ubezpiecznie indywidualnie.

Doradztwo ubezpieczeniowe jest usługą darmową.
Strona internetowa www.kredytyubezpieczenia.com ma charakter wizytówkowy biura darmowego doradztwa kredytowego Justyny Harenzy. Firma znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, przy ulicy Tysiąclecia 35. Usługi prezentowane na stronie internetowej www.kredytyubezpieczenia.com są indywidualnie dobierane do danego Klienta i proponowane dopiero po ustaleniu wszystkich prawnych i formalnych wniosków.
Projekt graficzny i zakodowanie strony wykonał Mariusz Strząbała.