tel.: (41) 240 68 19, kom.: 888 9999 08
 kontakt@kredytyubezpieczenia.com
 kredyty_ubezpieczenia
  • Kreydy i Ubezpieczenia w Skarysku-Kamiennej
  • Kreydy i Ubezpieczenia w Skarysku-Kamiennej
  • Kreydy i Ubezpieczenia w Skarysku-Kamiennej

Ubezpieczenie na życie

Biuro ubezpieczeń w Skarżysku-Kamiennej

Ubezpieczenie na życie to program ubezpieczeniowo inwestycyjny, stworzony z myślą o osobach, które chcą zapewnić swoim najbliższym wsparcie finansowe, w razie gdyby ich zabrakło. Ubezpieczenie na życie to kompleksowe ubezpieczenie swojego zdrowia zarówno w razie poważnych problemów zdrowotnych, jak i drobnych dolegliwości. Jest możliwość grupowego ubezpieczenia - jednego dla wielu osób. W tego typu ubezpieczeniach długoterminowo gromadzone są Państwa oszczędności, np. z myślą o emeryturze, studiach dla dziecka czy spełnianiu Waszych przyszłych marzeń.
Zapraszamy do naszego biura, gdzie spośród wszystkich dostępnych ofert różnych ubezpieczycieli doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie. Uwzgędniamy każde ubezpiecznie indywidualnie.

Doradztwo ubezpieczeniowe jest usługą darmową.
Strona internetowa www.kredytyubezpieczenia.com ma charakter wizytówkowy biura darmowego doradztwa kredytowego Justyny Harenzy. Firma znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, przy ulicy Tysiąclecia 35. Usługi prezentowane na stronie internetowej www.kredytyubezpieczenia.com są indywidualnie dobierane do danego Klienta i proponowane dopiero po ustaleniu wszystkich prawnych i formalnych wniosków.
Projekt graficzny i zakodowanie strony wykonał Mariusz Strząbała.