tel.: (41) 240 68 19, kom.: 888 9999 08
 kontakt@kredytyubezpieczenia.com
 kredyty_ubezpieczenia
  • Kreydy i Ubezpieczenia w Skarysku-Kamiennej
  • Kreydy i Ubezpieczenia w Skarysku-Kamiennej
  • Kreydy i Ubezpieczenia w Skarysku-Kamiennej

Ubezpieczenie majątkowe

Doradzamy ubezpieczenia majątkowe - zapraszamy do naszego biura w Skarżysku-Kamiennej

Ubezpieczenie majątkowe to inaczej ubezpieczenie mieszkań i domów. Polisy zostały tak przygotowane aby można było uchronić się przed kosztami związanymi ze zniszczeniem lub utratą majątku, jak i również zabezpieczyć interesy osób, które wskutek zdarzenia losowego mogą zostać poszkodowane. np.: wykonawcę budowanego domu. Dom można ubezpieczyć już na etapie fundamentów. Już po skończeniu budowy, bądź po kupieniu mieszkania, można skorzystać z ubezpieczenia od np.: pożaru czy innych zdarzeń losowych.
Zapraszamy do naszego biura, gdzie spośród wszystkich dostępnych ofert różnych ubezpieczycieli doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie. Uwzgędniamy każde ubezpiecznie indywidualnie.

Doradztwo ubezpieczeniowe jest usługą darmową.
Strona internetowa www.kredytyubezpieczenia.com ma charakter wizytówkowy biura darmowego doradztwa kredytowego Justyny Harenzy. Firma znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, przy ulicy Tysiąclecia 35. Usługi prezentowane na stronie internetowej www.kredytyubezpieczenia.com są indywidualnie dobierane do danego Klienta i proponowane dopiero po ustaleniu wszystkich prawnych i formalnych wniosków.
Projekt graficzny i zakodowanie strony wykonał Mariusz Strząbała.